821-2021. Συμμετέχοντας στην επέτειο της συμπλήρωσης των «200 χρόνων από την Επανάσταση του 1821» ο Προοδευτικός Συλλογος Συκιάς Κορινθίας «Άγγελος Σικελιανός» έχει τη χαρά να συμμετέχει στην επέτειο με το πρωτότυπο θεατρικό έργο της Δρ. Κουμαριανού «Χλωμό Τριαντάφυλλο» με την θεατρική Ομάδα Ευρωστίνης «Πειραματιστές» Διασκευή-Σκηνοθεσία Τερέζα Λουϊζου.
Πού:
στο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ-ΣΥΚΙΑΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
Πότε:
την Δευτέρα 2 Αυγούστου
Ώρα: 21:30
Με αφετηρία την οπτική των Οθωμανίδων γυναικών της οικογένειας του Κιαμήλ Μπέη της Κορίνθου,το έργο πραγματεύεται τα κρίσιμα γεγονότα των δύο πρώτων χρόνων της Ελληνικής Επανάστασης του 1821.
Λόγω των περιορισμών του SARS-COV-2 θα τηρηθεί αυστηρά σειρά προτεραιότητας καθώς και η τήρηση όλων των πρωτοκόλλων ασφάλειας. Η μάσκα είναι υποχρεωτική κατά τη διάρκεια της παράστασης.
Φωτογραφίες από την παράσταση
credits; Angel kim
Προετοιμασία
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4775.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4776.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4776.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4776.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4778.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4778.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4778.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4780.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4780.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4780.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4782.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4782.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4782.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4803.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4803.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4803.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4804.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4804.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4804.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4806.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4806.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4806.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4808.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4808.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4808.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4810.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4810.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4810.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4812.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4812.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4812.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4819.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4819.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4819.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4818.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4818.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4818.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4816.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4816.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4816.jpg?ssl=1)
Παράσταση
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4823.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4823.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4823.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4824.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4824.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4824.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4826.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4826.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4826.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4827.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4827.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4827.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4828.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4828.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4828.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4830.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4830.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4830.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4831.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4831.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4831.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4833.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4833.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4833.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4835.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4835.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4835.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4837.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4837.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4837.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4838.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4838.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4838.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4839.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4839.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4839.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4842.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4842.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4842.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4844.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4844.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4844.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4890-2.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4890-2.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4890-2.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4891-2.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4891-2.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4891-2.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4892-2.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4892-2.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4892-2.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4894-2.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4894-2.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4894-2.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4895-2.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4895-2.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4895-2.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4847.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4847.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4847.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4848.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4848.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4848.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4850.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4850.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4850.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4853.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4853.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4853.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4858.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4858.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4858.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4859.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4859.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4859.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4861.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4861.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4861.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4863.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4863.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4863.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4864.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4864.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4864.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4866.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4866.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4866.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4868.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4868.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4868.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4872.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4872.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4872.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4875.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4875.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4875.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4876.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4876.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4876.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4877.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4877.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4877.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4879.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4879.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4879.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4880.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4880.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4880.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4881.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4881.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4881.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4882.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4882.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4882.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4883.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4883.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4883.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4884.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4884.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4884.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4887.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4887.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4887.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4889.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4889.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4889.jpg?ssl=1)
Τέλος
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4915.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4915.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4915.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4912.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4912.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4912.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4909.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4909.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4909.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4908.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4908.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4908.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4906.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4906.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/culture.sykia.gr/wp-content/uploads/2021/08/DSC_4906.jpg?ssl=1)